ŠKOLSKI VRT

KATALOG sjemenja u OŠ "Gornja Vežica" ⬇︎ (klik na fotografiju)

PROJEKT LORA – 20.10.2020. - Prenesi sjeme održivosti

U četvrtak, 29. listopada, vrijedni vrtlari 7.b razreda u pratnji ravnateljice Bojane Matešin i nastavnice Nevene Matijašić posjetili su OŠ Vladimir Gortan koja je partner u provođenju projekta „Prenesi sjeme održivosti“. U njihovom školskom vrtu Viktor, Erik, Janja, Karla i Lara podigli su vrtnu gredicu. Publika je bila malobrojna uz pridržavanje svih epidemioloških mjera. Predviđenog druženja nije bilo no tu je rezultat rada koji će pomoći u izgradnji urbanog vrta još jedne riječke škole – sjeme održivosti ide dalje!

18.9.2018. - JESENJA AKCIJA UREĐENJA ŠKOLSKOG VRTA

U utorak, 18. rujna, održana je akcija uređenja školskoga vrta. U akciji su sudjelovali učenici 5.b razreda i njihovi vrijedni roditelji te učenici Eko skupine. Napravljen je veliki posao i naš vrt nakon dugog i toplog ljeta izgleda uredno. Veliko hvala svim učenicima, a naročito entuzijastičnim roditeljima 5.b razreda koji su tijekom radnoga dana izdvojili vrijeme za pomoć u školi.