preskoči na sadržaj

Osnovna škola Gornja Vežica Rijeka

Login

RAZREDNI ODJELI
POPIS RAZREDNIH ODJELA I RAZREDNIKA
šk.god. 2018./2019.
 
PRVI RAZREDI:
Razred                     Razrednik                                                    Broj učionice  
  1.a                 Ivona BIONDIĆ                                                                21
  1.b                 Manuela STANČIĆ                                                          20   
 
 
DRUGI  RAZREDI:
Razred                     Razrednik                                                   Broj učionice
  2.a                 Tanja  ŠĆIRAN                                                              18
  2.b                 Tatjana  BIĆANIĆ                                                          22
 
 

TREĆI   RAZREDI:
Razred 
                   Razrednik                                                    Broj učionice    
  3.a                    Gledis  BRNIN                                                             19
  3.b                    Sandra  ŠEGOTA-ORMAN                                         22
  3.c                    Barbara  SANKOVIĆ                                                   18

 


ČETVRTI RAZREDI:
Razred                    Razrednik                                                     Broj učionice
4.a                       
Svetlana  VUKIĆ                                                         12
4.b                     
  Karin  FELKER                                                           13

 
 
PETI RAZREDI:
Razred                     Razrednik                                                    Broj učionice  
  5.a                 Gordana TOVILOVIĆ                                                      8      
  5.b                 Sanja MARUŠIĆ VUKASOVIĆ                                    17    
  5.c                 Vlado                                                                             16
 
 
ŠESTI  RAZREDI:
Razred                     Razrednik                                                    Broj učionice    
  6.a                  Tihana PAVLEK                                                              10
  6.b                 Sanja   ŠANTEK                                                               7
  6.c                 Gracijela OROBABIĆ                                                        2 
 

SEDMI RAZREDI:
Razred 
                    Razrednik                                                    Broj učionice
  7.a                   Vilma  LUKANOVIĆ                                                        3                                
  7.b                   Višnja  DRAGIČEVIĆ                                                      9          
  7.c                   Ivana  BALAŠKO                                                           11        

 

OSMI   RAZREDI
Razred                     Razrednik                                                    Broj učionice 
  8.a                
Tamara BROZNIĆ ŠKALAMERA                                     6
  8.b                
Vesna  ARGENTIN                                                           4
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
  
 
 
preskoči na navigaciju