You Tube
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
7. RIJEČKE SPORTSKE IGRE ZA DJECU S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU
Autor: Svetlana Vukić, 17. 5. 2015.

U subotu, 25.4.2015. godine, u Dvorani mladosti održane su 7. sportske igre za djecu s teškoćama u razvoju. Ove godine se na igrama natjecalo petero učenika naše škole. U kategoriji za djecu od 7-10 godina natjecala se  Martina MATAK, a u kategoriji za djecu od  11-15 godina Ivan VUKASOVIĆ, Dora BRNIĆ, Daria LJEVAR i Daria PODOBNIK.

Naši učenici su sudjelovali u četiri discipline: gađanje koša, gađanje gola, gađanje gola s hokejskom palicom i gađanje čunjeva.

Ukupno su osvojili sedam medalja.

U disciplini gađanje koša osvojena je jedna medalja. Martina Matak osvojila je brončanu medalju. Daria Podobnik osvojila je i srebrnu medalju za drugo mjesto u disciplini gađanje gola, dok je Martina Matak osvojila brončanu medalju.

Martina Matak i Daria Podobnik bile su jako uspješne u gađanju čunjeva. Martina Matak je osvojila zlatnu  medalju, a Daria Podobnik  brončanu medalju (svaka u svojoj kategoriji obzirom na godine).

Martina Matak je osvojila zlatnu medalju i u gađanju gola hokejskom palicom, dok je Daria Podobnik osvojila srebrnu medalju.

Dobitnicima medalja velike čestitke, a ostalim učesnicima čestitke na uloženom trudu i sportskom duhu.