« Ožujak 2024 »

12. FESTIVAL STVARALAŠTVA I POSTIGNUĆA DJECE S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU I OSOBA S INVALIDITETOM
Autor: Svetlana Vukić, 3. 12. 2014.

U srijedu, 3.prosinca 2014. u Hrvatskom kulturnom domu na Sušaku, održan je 12. Festival.  I ove godine  su učenici naše škole (Nino MORINA, Martina MATAK, Marko MIHALJEVIĆ, Ivan VUKASOVIĆ, Arjuna Mladen ZLAMALIK, Daria LJEVAR, Dora BRNIĆ, Klara PAŠKVAN LEKŠIĆ, Matea CINDRIĆ i Daria PODOBNIK),  polaznici Odjela za PSP, sudjelovali na Festivalu..

Voditelj Festivala već tradicionalno, bio je Dražen Turina Šajeta. A ove godine u ulozi voditeljice se našla i odlično snašla, naša Martina MATAK, učenica 4.b razreda.

Naši učenici, predstavili su se igrokazom „Savjeti Modnog Gurua“ te pjesmom „Osmjeh je“. Izvrsno su odradili svoj nastup i nagrađeni su velikim pljeskom. Iza pozornice i na pozornici vladalo je veliko uzbuđenje i veselje.

Voditeljicu Festivala za nastup je pripremala Neda Eleta-BARIŠIĆ, prof.def. Za snimanje glazbe bio je zadužen Domagoj BABIĆ, bacc.physioth., za scenski nastup Tatjana BRUMEN MARČINA, prof.def. , a u uvježbavanju pjesme sudjelovala je i Sanja ŠANTEK, prof.glazb.

Festivalu je prethodila prodajna izložba dječjih radova u atriju HKD-a. Na štandu naše škole bili su izloženi radovi nastali u likovnim radionicama pod vodstvom Nede Elete-Barišić,prof.def., te Kate Lopar, medicinske sestre.

Još jedan Festival je iza nas. Ostaje puno lijepih uspomena vezanih uz druženja, probe, nastup....Hvala svima koji su nas došli podržati u HKD. Nadamo se da su osjetili bar djelić našeg veselja i uživali zajedno s nama.

Priloženi dokumenti:
FEST.zip (187.18 KB)

Autor: Svetlana Vukić, 3. 12. 2014.

Priloženi dokumenti:
FEST.zip (187.18 KB)