Ukupno: 698014
You Tube
6. RIJEČKE SPORTSKE IGRE ZA DJECU S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU
Autor: Svetlana Vukić, 10. 4. 2014.

U sklopu projekta "Rijeka – zdravi grad" u Dvorani mladosti, 6. travnja 2014., održane su šeste po redu Riječke sportske igre za djecu s teškoćama u razvoju – iGRE!, na kojima je nastupilo 90 natjecatelja od sedme do dvadeset i prve godine iz Rijeke i Zagreba. Mladi sportaši još su jednom pokazali svoje sposobnosti i želju za sudjelovanjem u sportskom natjecanju, koje je proteklo uz mnogo smijeha i veselja.

Ove godine je na igrama sudjelovalo i šestero učenika naše škole. U kategoriji  djece od 7-10 godina natjecali su se Martina MATAK i Ivan VUKASOVIĆ, a u kategoriji  djece od  11-15 godina Luka WAGNER, Dora BRNIĆ, Matea CINDRIĆ, Daria  PODOBNIK i Niko BARIČEVIĆ.

Učenici su sudjelovali u četiri discipline: gađanje koša, gađanje gola, gađanje gola s hokejskom palicom i gađanje čunjeva i osvojili pet medalja.
U disciplini gađanje koša osvojene su dvije medalje. Daria PODOBNIK osvojila je 1. mjesto, a Niko BARIČEVIĆ 2. mjesto.

Daria PODOBNIK osvojila je i 2. mjesto u disciplini gađanje gola.

Martina MATAK i Matea CINDRIĆ bile su jako uspješne u gađanju čunjeva. Martina MATAK je osvojila je 2. mjesto, a Matea CINDRIĆ 1. mjesto (svaka u svojoj kategoriji).

Dobitnicima medalja velike čestitke, a svim ostalim učesnicima - čestitke na uloženom trudu i sportskom duhu.