MEĐUNARODNI STUDENTSKI FILMSKI FESTIVAL – STIFF
Autor: Svetlana Vukić, 1. 10. 2015.

Pozivamo učenice, učenike, roditelje, profesorice i profesore na poseban program STIFF festivala - dječji program koji je pažljivo izabran za mlađu publiku i za one koji još uvijek vole bajke.

Studentski kulturni centar Sveučilišta u Rijeci u suradnji s Filmaktivom od 01.10. do 03.10. 2015. organizira drugi po redu Međunarodni studentski filmski festival – STIFF. Festival, koji riječkoj publici donosi svjetski priznate filmova, ali i premijere, odvija se u Art-kinu Croatia, Gradskom kazalištu lutaka Rijeka i OKC-u Palach. U glavnom natjecateljskom programu festivala prikazat će se 41 film od kojih su neki višestruko nagrađivani na prestižnim filmskim festivalima u svijetu.

Posebna novost ovogodišnjeg STIFF-a upravo je program posvećen djeci (preporučeni uzrast je od 7 do 14 godina). Dječji program Wonders / Čuda prikazat će se u subotu (3. listopada 2015.) u 16 sati u Gradskom kazalištu lutaka Rijeka. Program od 6 animirana i jednim igranim filmom u potpunosti je BESPLATAN!

Pozivamo Vas, također, i na sva ostala festivalska događanja.
Otvorenje festivala zakazano je za 1. listopada, u 19:30 u Art-kinu Croatia.  Ulaz na sva festivalska događanja u potpunosti je BESPLATAN!
U privitku uz program, detaljnije informacije.

Pratiti nas možete na službenim stranicama:
www.stiff.uniri.hr
www.facebook.com/stiff.rijeka
www.skc.uniri.hr

STIFF se odvija uz potporu Hrvatskog audiovizualnog centra, Sveučilišta u Rijeci i Turističke zajednice grada Rijeke.

Najljepša hvala i filmski pozdrav,

Jana Ažić

MEĐUNARODNI STUDENTSKI FILMSKI FESTIVAL – STIFF
Autor: Svetlana Vukić, 1. 10. 2015.

Pozivamo Vas, također, i na sva ostala festivalska događanja.
U privitku uz program, detaljnije informacije.

Pratiti nas možete na službenim stranicama:
www.stiff.uniri.hr
www.facebook.com/stiff.rijeka